top of page
Zoeken

Hert had een abces

kleineremco

Misschien hebben jullie het al opgemerkt: één van de herten in het dierenparkje had onlangs een abces. Gelukkig is dit vanzelf weer verdwenen, zonder dat er verdere ingrepen nodig waren. We houden de gezondheid van de dieren altijd goed in de gaten en dit was een mooi voorbeeld van hoe nauwlettend we de situatie volgen.



Om ervoor te zorgen dat we de dieren nog beter kunnen monitoren, zijn er speciale camera’s in het dierenparkje geplaatst. Deze camera’s maken het mogelijk om de dieren 24/7 te observeren. Mocht er iets aan de hand zijn, dan kunnen we de beelden terugkijken en indien nodig direct actie ondernemen. Op deze manier kunnen we het welzijn van de dieren nog beter waarborgen en snel inspelen op eventuele gezondheidsproblemen.



Tijdens de werkzaamheden rondom het plaatsen van de camera’s trokken we in ieder geval veel bekijks. Het was mooi om te zien hoe betrokken iedereen is bij het dierenparkje en de dieren die er leven!



 
 
 

Comments


OVER ONS

Stichting Breerdeerkes werd op 23 Maart 2001 opgericht en heeft als doel het beheren en verzorgen van de dieren in het Breerpark te Maasbracht. De Stichting tracht dit doel te bereiken door het inzetten van vrijwilligers bij de verzorging van dieren, het dagelijkse onderhoud van de opstallen en het houden van toezicht op een veilige leefomgeving van de dieren.

ADRESGEGEVENS

Bezoekadres:

Ankerstraat 1

(Naast Basisschool 't Breerke")

6051 GG Maasbracht

Tel.: Park/Verzorging

+31 (0) 6-38125141

 

Secretariaat (tijdelijk):

Breerstraat 9

6051 GD Maasbracht

Nederland

tel: +31 (0) 6-2004 5175

email: info@breerdeerkes.com

  • Facebook Social Icon

© 2019 by Breerdeerkes. created with Wix.com

bottom of page